این ره که می روی به ترکستان است

پست پیش نویس داشتم و قرار بود یکی را آپ کنم دیشب ، که بنا به دلایلی نشد . صبحی داشتم می چرخیدم در اینجا که مطلبی توجه م را جلب کرد و بعدش یک سوال ...

مطلب در مورد روس پی گری و زنان به اصطلاح عامیانه خیابانی و به نظر نگارنده ی مقاله که به نظرم صحیح تر به نظر می رسید " کارگر جن سی " بود .

و تیتر هم مربوط به این بخش از این مبحث قابل تأمل بود که ؛ نیمی از این زنان را ؛ متأهل ها تشکیل می دهند !!

حالا کل مقاله را دوست داشتید ؛ بخوانید ؛ منتها سوالی که برای من ایجاد شد ..

یک قسمت از مقاله به این موضوع اشاره کرده بود که در کل نیمی از این زنها فقط و فقط برای بحث مالی اش تن به این کار می دهند و نیم دیگر ؛ موضوع پولش زیاد مطرح نیست .

واقعا چرا باید زن متاهلی باشد که نه برای تامین مالی که فقط برای ارضای نیازهای جن سی اش به اصطلاح کارگر جن سی باشد ؟؟ که تازه آن هم در اینجا و با سختی قوانین و حتی محکومیت مرگ ؟ مگر نه اینکه از اول تعریف شده مخصوصا برای یک دختر که باید ازدواج کند تا این نیاز ارضا شود ؟؟؟ اما با ازدواج هم باید درگیر باشد با این حس ؟

یک نظر شخصی در این مورد دارم که دوست دارم بنویسم . نیاز جن سی چیزی نیست که بشود وجودش را در انسان تکذیب کرد . این که خوب هیچ .. اما موضوع برمی گردد به شرایط طرفین جن سی . یکی از مواردی که یک اقا می تواند مجدد ازدواج کند ( بدون در نظر گرفتن جدایی ) موردی ست که ؛ حالا قانونی اش می رسد به نرگس اما فکر کنم 4 ماه باید باشد که همسرش از عهده ی رابطه ی جن سی بر نیاید . دلیلش هم هر چه باشد . چه خودش نخواهد ؛ چه نتواند . اما تنها موردی که برای زن در نظر گرفته شده و خوب به تابعیت اسلامی قوانین ما ؛ این است که اگر مرد نتواند یا نخواهد ؛ زن می تواند حق طلاق داشته باشد .

پیامدهای طلاق یک طرف و بحث خشونت های جن سی ها ( همین انگ بیوه بودن و باقی مسائل ) عملا زنهای کمی را قانع می کند برای این موضوع مراجعه کنند .

البته این را هم می شود اضافه کرد که زن ایرانی در کل زیاد با اصل قضیه ی رابطه ی جن سی کنار نیامده . همین که زشت است برایش هنوز و بحث آموزش ناصحیح و خیلی موارد که در اینجا لازم نیست حتما ذکر شود و همان مَثَل " آنچه عیان است چه حاجت به بیان است "

حالا واقعا زنی با این شرایط چه راهی را باید قبول کند تا یکی از نیازهای انسانی خودش را که واقعا هیچ نقشی حتی در زیاده خواهی و یا کم خواهی اش ندارد ؛ ارضا شود ؟؟

ایا طلاق بگیرد و بشود همان یک بلایی که هزار بلا شده ؟؟

آیا مرتاض شود و خفه کند مثل همیشه این نیاز و بگوید که خوب نیست اصلا ؟؟؟

و یا اینکه بشود یکی از هزاران زن متأهلی که من خودم حداقل با چند نفرشان از نزدیک برخورد کردم و تمام خواسته یش بشود ارضای تنی که فقط جرمش این است که می خواهد ؟؟

عواقب هر سه حالت چیزی از هم کم ندارند . همه شان شکنجه هایی هستند که به اجبار ؛ باید تن بدهد زن ایرانی .. اما چرا واقعا ؟؟؟

 

/ 6 نظر / 9 بازدید
ماهی

میدونی وقتی میای در مورد یه جمعیت نظر بدی خیلی سخته،یه عده گناه کار معصوم شاید.....خیلی وقتها دلیل نیاز جنسی نیست،بیشتر کمبودهای روحی هست که باعث میشه.....[اوه]

تاریکیهایم

من فکر میکنم یک بعد قضیه هم بر میگرده به مسایل پیش ازا ازدواج . یعنی یک دختر اول به این مساله فکر میکنه که باید آتیه تامینی داشته باشه و با این ایده ازدواج میکنه . بعدش به این فکر میکنه که شریک زندگیش شریک مناسب جن سی بوده یا نه . و در صورتی که نیست راه حلش چیه .

تاریکیهایم

یک بحث هم به این دید برمیگرده که خیلی از خانومها خودشون رو در مقابل مردهایی که آزادی های جنسی برای خوشون قائل هستن دارای حق میدونن . چرا مردها به غیر از همسر هاشون علاقه به داشتن رابطه جن سی با زنهای دیگه دارن ؟

Hell Lord

من یکی اصلا حال این موضوعات را ندارم دیگر، اگر این موضوع ساده ای بود که از بدو خلق بشر تا الان ملت درگیرش نبودند! معذرت میخوام که میگم ها، به غیر از روسپی گری ،ازون طرف خود ارضایی هم مسئله ای حاد شده تو جامعه ی ما! نظرم رو فکر کنم قبلا گفتم، چیزی که تجربه کردم اینه که هر کاری که از راه غیر مشروعش (دقیقا منظوم دینی هست ) باشه، هیچوقت انسان رو ارضا نمیکنه بلکه تشنه تر هم میکنه، چیزی که خودم تجربه کردم. چه پول، چه شهوت، چه قدرت... اون زن متاهلی که رفته سرغ اون کار نه با عوض شدن شوهرش ارضا میشه نه با خوابیدن با 100 تا مرد دیگه، بلکه فقط و فقط حریص تر میشه و خودش رو داره میکشونه توی چاه! واسه مرد هم همینه...کل روند جامعه رو هم بخوای ببینی میشه همین.

بردیا

این یکی هم استغفرالله....!![قهقهه][قهقهه] کیا بابا بی خیال شو خدا وکیلی....!![قهقهه][قهقهه]